.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

با حضور معاون استاندار؛

نمایشگاه صنایع دستی، تولیدات سنتی و بومی و غذاهای محلی و شیرینی های سنتی افتتاح شد

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، نمایشگاه صنایع دستی، تولیدات سنتی و بومی و جشنواره غذای محلی و شیرینی های سنتی افتتاح شد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، نمایشگاه صنایع دستی، تولیدات سنتی و بومی و جشنواره غذای محلی و شیرینی های سنتی افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی در حاشیه بازدید از نمایشگاه گفت: برگزاری و وجود این نمایشگاه ها نشان از قدرت هنری و توانمندی های بی بدیل زنان استان است که در سرتاسر شهرها و روستاها با دستان توانمند  و هنرمندانه خود تولیدات هنری خلق می کنند.
وی افزود: این نمایشگاه از لباس های هنری، سنتی، غذاهای محلی و شیرینی جات تا آثار هنری ظروف و قلم زنی‌های بی‌نظیر ضمن نشان دادن هنر توانمند زنان، نشانه هایی از آثار فرهنگی، سنتی و بومی و محلی سراسر استان را به نمایش می گذارد.
معاون استاندار در ادامه گفت: امروز زنان استان در عرصه های مختلف فعال شده اند. علاوه بر 73 مدیر زن در استان و بیش از 64 هزار کارمند دولت ،99 دهیار زن و بیش از 223 نماینده زن در شوراهای شهری و روستایی، با ایجاد پارلمان مشورتی زنان شور و حال خوبی در عرصه های تصمیم گیری در امر توسعه و رفع مشکلات مردم ایفا می کند.
حسینی افزود: علاوه بر این فعالیت ها بانوان امروز، 7 حزب اصلی استان، 23 نشریه و بخش زیادی از شرکت های دانش بنیان و فناور را مدیریت و هدایت می کنند که با نگاه مثبت دولت تدبیر و امید زمینه هر چه بیشتر حضور زنان بیش از پیش در سال جدید فراهم می آید.
گفتنی است؛ این نمایشگاه توسط کمیسیون امور اقتصادی و اشتغال پارلمان زنان و با همت و همکاری مجمع خیران سلامت برگزار شده است.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان