.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

نگاه نمایشگاه بین الملی مشهد مقدس در عرصه فرهنگی و اجتماعی پرقدرت تر شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیران کل پدافند غیرعامل و زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی در جلسه هیأت مدیره نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس شرکت کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیران کل پدافند غیرعامل و زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی در جلسه هیأت مدیره نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس شرکت کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی در این جلسه گفت: افزایش ضریب ماندگاری زائران، افزایش تعاملات تجاری، اقتصادی، فرهنگی و ایجاد  بازارهای بین المللی و حضور در نمایشگاه بین المللی و همچنین حضور فعالان اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی در نمایشگاه بین المللی ، ایجاد شبکه های بازاریابی و سرمایه گذاری در عرصه های مختلف، هویت بخشی فرهنگ، پر کردن پهنه اوقات فراغت، افزایش زمینه نشاط و ارتقاء فرهنگ اجتماعی، گسترش فعالیت های دانش بنیان از جمله اهداف مهم نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس است که می تواند پیش از گذشته مورد توجه قرار گردد.
وی افزود: به نظر می رسد باید پیوستی برای هر نمایشگاه دیده شود که مجریان نمایشگاه ها درکنار هر نمایشگاه از استارتاپ های متناسب با همان نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناور از یک سو و برگزاری همایش های علمی از سوی دیگر بهره ببرند.
معاون استاندار در ادامه گفت: یکی از کارهای خوب نمایشگاه برگزاری نمایشگاه عیدگاه ایرانیان است که در ایام فروردین امسال برگزار می گردد که موجب افزایش قدرت فرهنگی، انسجام بخشی اجتماعی، سرگرمی مناسب ، آشنایی با فرهنگ کهن ایرانیان و در عین حال محیطی جذاب و با نشاط خواهد شد.
وی افزود: امید داریم در  عرصه نمایشگاه توجه بیشتری به برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها با رویکرد فرهنگی اجتماعی داشته باشیم
وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه هایی در عرصه هفته های فرهنگی شهرستان ها، دستاوردهای سیاسی و فرهنگی و اجتماعی مانند نمایشگاه احزاب، مطبوعات و به ویژه سمن ها و تشکل های غیردولتی نیز می تواند بسیار مفید باشد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان