.
۱۳۹۷/۰۳/۲۱

معاون استاندار خراسان رضوی :

کاهش مشکلات اقتصادی از طریق بازتر شدن فضای سیاسی ممکن است

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اهمیت نقش احزاب در فرآیند توسعه کشور گفت: حل مشکلات اقتصادی از طریق بازتر کردن فضای سیاسی کشور، دادن نقش بیشتربه مردم و احساس تعلق خاطر مردم ممکن است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛محمد رحیم نوروزیان در دیدار با اعضای شورای مرکزی کانون دانشگاهیان خراسان رضوی؛ تعدد احزاب غیر فعال را یک آسیب برای کار حزبی دانست و عنوان کرد : احزاب و گروه های سیاسی معمولا در بسیاری از موضوعات استان ورود پیدا نمی کنند و اظهار نظر، نقد محترمانه و استفاده از ظرفیت افکار عمومی در خصوص موضوعات مختلف باید در دستور کار احزاب قرار گیرد.
نوروزیان با بیان اینکه دشمنان نظام دنبال گرفتن نشاط، امید و اعتماد از جامعه هستند گفت: با توجه به آخرین نتایج پیمایش سرمایه اجتماعی بیش از 57 درصد مردم به اصلاحات تدریجی امیدوار هستند.
وی افزود: مشکلات و دردها را باید شناخت و برای آنها چاره اندیشی کرد اما نباید همراستا با دشمنان نظام مشکلات را بزرگنمایی نمود.
وی گفت: متاسفانه امروز با امکانات و فضای مناسبی که وجود دارد دشمنان کشور مشکلات و مسائل را با هدف تخریب امید و اعتماد مردم بیش از آنچه واقعیت دارد می نمایانند و بزرگنمایی می کنند.
معاون استاندار در پایان گفت: جلسات با احزاب مختلف و استفاده از نظرات و تجربیات آنان در دستور کار این معاونت قرار دارد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان