.
۱۳۹۷/۰۳/۲۲

میرزایی:

نرخ اقلام کالاهای اساسی و مورد نیاز در بازار خراسان رضوی از متوسط کشور پایین تر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: نرخ اقلام کالاهای اساسی و مورد نیاز در بازار استان از متوسط کشور پایین تر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، قربان میرزایی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان ضمن بررسی آخرین وضعیت ذخیره کالاهای اساسی، از دستگاه های عضو به منظور نظارت بر عملکرد بازار در ایام ماه مبارک و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها، قدردانی کرد.
وی از دستگاه های اجرایی خواست تا علاوه بر تامین کالاهای اساسی با استفاده از ظرفیت مباشران امین و بخش خصوصی، جهت استمرار خرید و ذخیره سازی کالاهای اساسی و مورد نیاز برنامه ریزی و اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: با تمهیدات اتخاذ شده روند عرضه کالاهای تنظیم بازار در روزهای پایانی ماه مبارک ادامه خواهد داشت.
میرزایی، عرضه ی کالاهای با کیفیت و متنوع با قیمت مناسب و استفاده از مشارکت تمام اتحادیه ها و اصناف را مورد تاکید قرار داد.
وی نظارت بر عملکرد بازار توسط ناظران و حضور مستمر در بازار با هدف کنترل قیمت ها را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: انتظار می رود تعزیرات حکومتی با متخلفان اقتصادی با جدیت برخورد کند.
علی رسولیان مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: انتظار می رود جلسات ستاد تنظیم بازار استان به صورت مستمر برگزار شود و تغییر قیمت کالاهای پر مصرف در آن مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: همچنین از دیگر انتظارات از جلسه ستاد تنظیم بازار بررسی کاهش و افزایش جهشی قیمت کالاهای اساسی در بازار است.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خواستار بررسی آخرین وضعیت قیمت آن دسته از کالاهایی شد که با ارز دولتی و یارانه ای وارد کشور و استان می شوند.
رسولیان تاکید کرد: با هر گونه افزایش قیمت این گونه کالاها و یا عدم عرضه آن در بازار به شدت برخورد خواهد شد.
منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان