.
۱۳۹۷/۰۳/۲۲

معاون استاندار خراسان رضوی :

طرح های جامع کاهش حوادث رانندگی جاده ای خراسان رضوی تهیه می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت : با تصویب کمیسیون ایمنی حمل و نقل و ترافیک استان طرح های جامعی برای کاهش حوادث رانندگی جاده ای به صورت مجزا در دو حوزه درون و برون شهری تهیه می شود..

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، محمد مقدوری افزود : این طرح ها باید با هماهنگی دستگاه های ذیربط و با محوریت دفترفنی استانداری در تهیه طرح حوادث درون شهری و محوریت اداره کل راه و شهرسازی استان در تدوین طرح مربوط به حوادث برون شهری تهیه و در سال جاری اجرایی شود.
وی عنوان کرد : امید است با تهیه و اجرای این طرح ها شاهد کاهش 20 درصدی آمار تلفات ناشی از حوادث رانندگی نسبت به مدت مشابه سال قبل باشیم ..
محمدمقدوری ادامه داد : ارتقاء ایمنی محورهای درون و برون شهری و حفظ جان زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) از بزرگترین خدماتی است که دستگاه های متولی ایمنی حمل و نقل و ترافیک باید انجام دهند..
به گفته وی ، برنامه های عملیاتی اطلاع رسانی و آموزش از جمله آموزش رانندگان پرخطر، فرهنگ سازی از طریق رسانه ها و نیز بحث استفاده از ظرفیت دهیاران در کاهش تصادفات محورهای روستایی ( با آموزش آنها تا پایان تیرماه ) واستفاده از توان بخش خصوصی برای ارتقاء ایمنی محورها و همچنین طرح ایمن سازی جاده سیمان مشهد با بهبود وضعیت مبلمان جاده ای نیز بررسی شد و نسبت به آن تصمیمات لازم اتخاذ شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان