.
۱۳۹۷/۰۸/۱۸

استاندار خراسان رضوی خواستار پیگیری وزیر اقتصاد برای تسریع در ورود پدیده به فرابورس شد

استاندار خراسان رضوی از وزیر امور اقتصاد و دارایی خواست : موضوع ورود شرکت پدیده به فرابورس را پیگیری و تسریع کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛علی رضا رشیدیان در پایان جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی برگزار شد ، گفت : موضوع مشکل شرکت پدیده از جمله مباحثی بود که حل آن وقت و زمان زیادی از استان و نیز کشور  را برد.
وی عنوان کرد : هم اکنون عمده مشکلات قانونی این پروژه در حوزه عمرانی حل شده و 500 میلیارد تومان تسهیلات با تشکیل کنسرسیوم بانکی تامین شده و 2 هزار نفر در قالب دهها شرکت پیمانکاری در این مجموعهمشغول به  فعالیت هستند.
وی گفت  : اما بازگشت منافع آن به مردم و فراهم شدن امکان مبادلات و گردش سهام و اعطای سهام جبرانی به آنها نیازمند ورود این شرکت در فرابورس است.
وی اظهار کرد : این موضوع از طریق رئیس سازمان و شورای بورس پیگیری و مکاتبات مربوطه انجام شده و در آخرین مکاتبه  یک سری اشکالات را اعلام کردند که از طریق ستاد تدبیر آستان پیگیری و رفع شده و مستندات آن برای شورای تهیه شده است.
رشیدیان از وزیر خواست : با توجه به این شرایط و رفع اشکالات مربوطه ، موضوع را پیگیری نموده تا ورود پدیده به فرابورس در اولویت کاری شورا قرارگرفته و نسبت به آن تصمیم نهایی اتخاذ شود. 
 وی اظهار کرد : با ورود این شرکت به فرابورس عملا امکان مبادله و اعطای سهام جبرانی به افراد فراهم می شود و در این صورت زمینه تشکیل مجمع عمومی با حضور همه سهامداران واقعی فراهم می گردد.
استاندار خراسان رضوی گفت : در این شرایط همه این افراد سهامدار بوده و با تشکیل مجمع عمومی و انتخاب هیات مدیره و مدیرعامل عملا مدیریت شرکت پدیده در اختیار خود سهامداران قرار می گیرد وستاد تدبیر استان فقط مباحثی نظارتی را عهده دار خواهد بود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان